تصویر قوانین و مقررات

شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی آرتا تخفیف به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت آرتا تخفیف هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تخفیفی و سایر خدمات ارائه شده توسط آرتا تخفیف به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات آرتا تخفیف است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آرتا تخفیف از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آرتا تخفیف منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات آرتا تخفیف اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات آرتا تخفیف استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به آرتا تخفیف ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که آرتا تخفیف به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، تماس تلفنی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تأیید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های آرتا تخفیف از طریق آنها صورت می‌گیرد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

آرتا تخفیف به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
آرتا تخفیف متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

ثبت و پردازش سفارش:

کاربران باید هنگام سفارش، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری نخواهد بود.

فرآیند خرید از سایت به این شرح است:

1 – بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت
2 – پرداخت مبلغ تعیین شده (با اعمال تخفیف) به‌صورت آنلاین به حساب آرتا تخفیف
3 – مشاهده رسید کالا و خدمات خریداری شده و ارسال در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر جهت ارائه به تأمین‌کننده کالا و خدمات و دریافت کالا و خدمات از ارائه‌کننده کالا و خدمت به‌طورمستقیم
تبصره: ارسال رسید کالا و خدمات (بن تخفیف) بلافاصله و با انجام اولین خرید صورت می گیرد، به جز در مواردی که استفاده از بن تخفیف نیازمند حداقل افراد خریدار باشد (مانند تورهای تفریحی و یا کلاس های آموزشی که نیاز به رسیدن حداقل افراد جهت تشکیل کلاس و یا برگزاری تور می باشند) در صورت به حدنصاب نرسیدن تعداد خریداران در زمان تعیین شده یا بروز مشکل در ارائه کالا یا خدمات، آرتا تخفیف وجوه واریزی را ظرف مدت حداکثر ۴۸ ساعت به حساب کاربر (مشتری) برگشت می دهد.
تبصره: در صورتی که مهلت تعیین‌شده برای استفاده از کوپن تخفیف به اتمام رسد و مشتری در طول این مدت به مراکز مربوطه مراجعه ننماید، آرتا تخفیف مسئولیتی در قبال عدم مراجعه مشتری نداشته و وجه واریزی مسترد نمی‌شود.
تبصره: پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.

آرتا تخفیف ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خود را مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این شرایط و قوانین اقدام نماید.