انتخاب شهر
09361646450

درباره آرتا تخفیف

آرتا تخفیف نخستین بستر تخفیف و خرید گروهی در استان اردبیل است که با هدف ارائه خدمات متمایز فعالیت خود را آغاز کرده است. آرتا تخفیف بستری است برای ارائه تمامی انواع خدمات و محصولات مورداستفاده در زندگی روزمره.

هدف ما  ارائه بهترین خدمات و کالاها با بیشترین درصد تخفیف است. آرتا تخفیف در صدد است تا با بکارگیری شیوه های نوین تبلیغاتی و استفاده از قدرت خرید گروهی، در حوزه خرید روشی را رواج دهد که از یک سو برای صاحبان کالاها و خدمات سود آور باشد، و از سوی دیگر برای مشتریان و خریداران صرفه اقتصادی بالایی داشته باشد؛ ارائه روشی که در آن خریدار و فروشنده به یک اندازه سود می برند.

ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وب‌سایت آرتا تخفیف این امکان را به همراهان ما می‌دهد تا در اسرع وقت و به ساده‌ترین شکل بتوانند به کلیه پیشنهادهای فعال در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه‌شده بهره ببرند.

بسترسازی آرتا تخفیف تنها در حوزه مشتریان نبوده و جذب و نگهداری شرکای تجاری نیز با رویکردی مدرن صورت می‌پذیرد. امکانات ویژه، بستر ویژه همکاری متقابل با شرکای تجاری و ارائه اطلاعات و خدمات به آنان از مواردی است که در بخش همکاری با شرکای تجاری مدنظر آرتا تخفیف بوده و به آن توجه ویژه‌ای شده است.

چشم‌انداز و مأموریت

هدف ما در آرتا تخفیف تبدیل‌شدن به بزرگ‌ترین بستر تجارت و تبلیغات در ایران است تا با استفاده از راه‌کار معرفی جدیدترین‌ها در سطح کشور و قیمت‌های مناسب بتوانیم بستر ارتباطی تمامی صاحبان کسب‌وکار با مشتریان بالقوه باشیم. ما معتقدیم تجارت الکترونیک و اینترنت، بسترهای دنیای جدید برای ارتباط این دو گروه و معرفی آنان به یکدیگر است. ما در آرتا تخفیف بزرگ‌ترین نقش را در این فضا ایفا خواهیم کرد.

ارزش‌های آرتا تخفیف

مشتری، مشتری و مشتری

از روز اول در آرتا تخفیف هدف ما این بوده که بتوانیم مشتریان خود را راضی نگه داشته، سرویس و خدماتی مناسب به ایشان ارائه کنیم. هر روز تیم عملیاتی و پشتیبانی آرتا تخفیف به دنبال بهتر کردن راه‌کارهای خود در این حوزه هستند تا همواره کیفیت خدمات نوین خود را ارتقا داده و رضایت بیشتری به مشتریان خود ارائه کنند.

وسواس در انتخاب همکاران تجاری

برای ما مهم است با چه کسانی هم سفریم و آیا این هم سفران همراه خوبی برای مشتریان ما خواهند بود یا خیر. تیم بازاریابی و فروش آرتا تخفیف در زمان عقد قرارداد همکاری، تمامی موارد را به‌صورت ریز و دقیق بررسی می کنند تا از کیفیت خدمات و محصولاتی که به مشتریان ارائه خواهد شد اطمینان حاصل کنند.

زندگی با هیجان بیشتر

زندگی روزمره همان‌طور که از اسمش پیداست به‌اندازه کافی یکنواخت است. ما در آرتا تخفیف وظیفه خود می‌دانیم این فضا را تغییر دهیم. هرروز می‌گردیم و می‌گردیم و می‌گردیم تا در این کشور بزرگ از جدیدترین مکان‌ها و محصولات به شما پیشنهاد دهیم. با ما از یکنواختی رها شوید.

آرتا تخفیف چگونه کار می کند؟ (جهت آشنایی با نحوه فعالیت کلیک نمائید)

صاحب امتیاز: پیمان آحادی